Wypożyczalnia Kajaków

SPRINTER

Wypożyczalnia Kajaków
SPRINTER

Wypożyczalnia kajaków w Dolinie Baryczy

Spływ kajakowy odbywający się w wyznaczonym do tego miejscu to wyjątkowa okazja na spędzenie wolnego czasu w aktywny i w pełni bezpieczny sposób. Warto wspomnieć, że nawet osoby początkujące mogą zdecydować się na taką formę rozrywki. Proponowane przez naszą wypożyczalnię kajaki dwu– lub trzyosobowe w Dolinie Baryczy koło Milicza wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym. Przy wynajmie dodajemy kamizelki ratunkowe, które zmniejszają ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji. 

 

Posiadamy same nowe modele kajaków!

Cennik

TRASA
DŁUGOŚĆ/ CZAS CENA WYNAJMU
(1 os/2 os)
CENA
TRANSPORTU
(na grupę)

Milicz - Sułów
10 KM/ ok. 3 godz. 60 zł/ 80 zł 80 zł
Wróbliniec - Sławoszowice
19 KM/ ok. 5godz. 60 zł/ 80 zł 250 zł
Potasznia - Sławoszowice
13 KM/ ok. 4 godz. 60 zł/ 80 zł 150 zł
Odolanów - Sławoszowice
29 KM/ ok. 8 godz. 60 zł/ 80 zł 300 zł
Milicz - Żmigród
29,5 KM/ ok. 8 godz. 60 zł/ 80 zł 300 zł

Opłata za transport sprzętu obejmuje dowóz sprzętu na miejsce startu i odbiór z mety oraz grzecznościowy transport kierowców z mety na start. W przypadku wynajmu jednego kajaka dwuosobowego bądź trzyosobowego transportem objęte są dwie lub trzy osoby.

Najlepsze szlaki i trasy kajakowe

Doliny Baryczy

Sławoszewice – Milicz

To najlepsze trasy kajakowe dla początkujących, które mają odległość zaledwie 2 km, a ich pokonanie zajmuje około godziny; w ich trakcie można łatwo sprawdzić, czy uczestnikom odpowiada taka forma aktywności fizycznej i czy wiosłowanie w kajaku nie okaże się zbyt męczące dla ich mięśni.

Uciechów – Wróbliniec

Spływ trwający około godziny o odległości wynoszącej 3 km to dobry wybór w wypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kajakami.

Wróbliniec – Potasznia

Piękny szlak kajakowy o długości 6 km, który trwa mniej więcej dwie godziny; to idealna opcja dla początkujących i średnio zaawansowanych osób, które chciałyby zdecydować się na dłuższą trasę bez wymagających zejść czy rwącego prądu.

Nowe Grodzisko – Sławoszewice

Podobnie jak poprzedni spływ ma on długość 6 km, a jego pokonanie zajmuje średnio dwie godziny; po drodze można zatrzymać kajaki w wielu urokliwych zaułkach na łąkach lub w okolicach lasu, aby nieco odpocząć czy zjeść posiłek.

Milicz – Sułów

Chcąc wybrać ciekawy spływ Baryczą, można zdecydować się na trasy prowadzące od Milicza do Sułowa, które pozwolą na podziwianie różnorodnych krajobrazów; mierzą one około 10 km i przemierzenie ich trwa średnio trzy godziny, dzięki czemu będą również odpowiednie dla początkujących.

Odolanów – Uciechów

Jest to najlepszy szlak kajakowy dla nieco bardziej zaawansowanych osób ze względu na trudniejsze zejście; ma długość 6 km, a jego pokonanie zajmuje mniej więcej dwie godziny.

Lokalizacja

DANE

KONTAKTOWE

Błonie 2, 63-750 Sulmierzyce

grazyna.porebiak@vp.pl

+48 664 173 827

+48 512 239 701

Facebook

© 2024 DOLINA BARYCZY • All Rights Reserved